program antywirusowy Avast free dla domu

Avast! Free - Najważniejsze funkcje i cechy:

Nowa wersja sztandarowego produktu firmy avast! ma oznaczenie Avast! Free 8. Wprowadzono w niej udoskonalenia funkcji monitorowania zachowań i zdalne wsparcia, a także hybrydowych technologii opartych na chmurze i ustawień oszczędzania energii oraz szereg innych zmian. Uproszczeniu uległ interfejs użytkownika, pojawiła się nowa funkcja Software Updater, która pozwala łatwo śledzić potencjalne luki w zabezpieczeniach. Ponadto program oferuje opcjonalną funkcję czyszczenia przeglądarki internetowej, umożliwiającą usuwanie zbędnych pasków narzędzi i wtyczek. W tej wersji wszystkie sygnatury wirusów są wysyłane do użytkownika w czasie rzeczywistym przy użyciu chmury AVAST, co eliminuje konieczność oczekiwania na tradycyjną aktualizację bazy danych wirusów. Najnowsze definicje wirusów są dodawane w sposób ciągły.

program antywirusowy Avast Pro

Avast! Pro - Najważniejsze funkcje i cechy:

Nowa wersja sztandarowego produktu firmy avast! ma oznaczenie Avast! Pro 8. Wprowadzono w niej udoskonalenia funkcji monitorowania zachowań i zdalne wsparcia, a także hybrydowych technologii opartych na chmurze i ustawień oszczędzania energii oraz szereg innych zmian. Uproszczeniu uległ interfejs użytkownika, pojawiła się nowa funkcja Software Updater, która pozwala łatwo śledzić potencjalne luki w zabezpieczeniach. Ponadto program oferuje opcjonalną funkcję czyszczenia przeglądarki internetowej, umożliwiającą usuwanie zbędnych pasków narzędzi i wtyczek. W tej wersji wszystkie sygnatury wirusów są wysyłane do użytkownika w czasie rzeczywistym przy użyciu chmury AVAST, co eliminuje konieczność oczekiwania na tradycyjną aktualizację bazy danych wirusów. Najnowsze definicje wirusów są dodawane w sposób ciągły. Dodatkowo wersj Avast! Pro wyposarzony jest w funkcję avast! SafeZone idealnie zabezpieczającą operacje bankowe i zakupy przez Internet.

program antywirusowy Avast Internet Security Spam Firewall

Avast! Internet Security - Najważniejsze funkcje i cechy:

Oprogramowanie avast! Internet Security, zawierające wszystkie funkcje potrzebne do ochrony komputera i użytkownika, to znacznie więcej niż tylko ochrona antywirusowa. Dzięki zaporze ogniowej, filtrom spamu i wiadomości e-mail służących oszustwom oraz dodatkowym warstwom zabezpieczeń, które pozwalają na bezpieczne zakupy i realizowanie transakcji bankowych online. Chroni ono również dane oraz tożsamość użytkownika. Ponadto umożliwia uruchamianie nieznanych lub ryzykownych programów w bezpiecznym środowisku wirtualnym — całkowicie bezpiecznie dla komputera, a także udostępnia zestawienie informacji o tym, czy inne programy wymagają zainstalowania aktualizacji i/lub najnowszych poprawek zabezpieczeń.

program antywirusowy Avast Internet Security Spam Firewall

Avast! Premier - Najważniejsze funkcje i cechy:

avast! Premier, najnowsza pozycja w naszej ofercie oprogramowania, ma jeszcze więcej funkcji niż nasze wszechstronne rozwiązanie Internet Security. Czerp korzyści z użytkowania naszej nowej Niszczarki Danych, która na trwałe usunie poufne dane z dysku twardego, oraz ulepszonej zdalnej funkcji pozwalającej na podłączenie do komputera z odległych miejsc. Nowa funkcja Software Updater aktywnie aktualizuje wszystkie używane programy, które są przestarzałe i/lub wymagają zainstalowania poprawki zabezpieczeń.

program antywirusowy Avast Endpoint Protection sme

Avast! Endpoint Protection

Rozwiązanie avast! Endpoint Protection zostało stworzone z myślą o małych firmach oraz sieciach obejmujących do 200 komputerów i pozbawionych serwera. Zapewnia standardową ochronę dla użytkowników końcowych i funkcję zdalnego zarządzania niezależnie od lokalizacji użytkownika. W przypadku prostych sieci polecamy narzędzie Small Office Administration, natomiast w przypadku sieci złożonych — rozwiązanie Enterprise Administration. Jeśli „standardowa” ochrona jest niewystarczająca, oferujemy również wersję „Endpoint Protection Plus”, gwarantującą dodatkowe zabezpieczenia w postaci zapory ogniowej i filtru antyspamowego.

program antywirusowy Avast Endpoint Protection Plus sme soho

Avast! Endpoint Protection Plus

Rozwiązanie avast! Endpoint Protection Plus zostało stworzone z myślą o małych i średnich sieciach firmowych złożonych z maksymalnie 200 komputerów i pozbawionych serwera. Zapewnia rozszerzoną ochronę ― łącznie z funkcją filtr antyspamowy i zaporą (firewall) działającą w tle. Ochronę z mniejszą liczbą funkcji oferuje rozwiązanie avast! Endpoint Protection. W celu uzyskania możliwości zdalnego zarządzania prostymi sieciami zalecamy narzędzie Small Office Administration, natomiast w przypadku sieci złożonych — rozwiązanie Enterprise Administration.

program antywirusowy Avast Suite serwer

Avast! Endpoint Protection Suite

Pakiet avast! Endpoint Protection Suite został stworzony do ochrony większych sieci firmowych obejmujących od 5 do 1000 komputerów zawierających również serwery. Stacje robocze w punktach końcowych są chronione za pomocą standardowej technologii ochrony antywirusowej/antyspyware, a serwery są zabezpieczane przez rozwiązanie avast! File Server Security. Jeśli „standardowa” ochrona jest niewystarczająca, polecamy wersję „Plus” oferującą dodatkową ochronę przed spamem, zaporę działającą w tle i rozwiązanie avast! Email Server Security. W celu uzyskania możliwości zdalnego zarządzania prostymi sieciami zalecamy narzędzie Small Office Administration, natomiast w przypadku sieci złożonych — rozwiązanie Enterprise Administration.

program antywirusowy Avast Suite Plus serwer server

Avast! Endpoint Protection Suite Plus

Nowy pakiet avast! Endpoint Protection Suite Plus zapewnia bezpieczną kontrolę nad siecią firmową i został stworzony z myślą o maksymalnie 1000 komputerach i/lub serwerach, w dowolnej kombinacji. Końcowe stacje robocze są chronione za pomocą naszego wielokrotnie nagradzanego silnika antywirusowego/antyspyware z zastosowaniem dodatkowych warstw zabezpieczeń w postaci filtru antyspamowego i zapory ogniowej (firewall) działającej w tle, podczas gdy rozwiązania avast! Email Server Security i avast! File Server Security zabezpieczają serwery. W celu uzyskania możliwości zdalnego zarządzania prostymi sieciami zalecamy narzędzie Small Office Administration, natomiast w przypadku sieci złożonych — rozwiązanie Enterprise Administration.

program antywirusowy Avast File Server

Avast! File Server Security

Samodzielne i wydajne rozwiązanie do ochrony serwerów. avast! File Server Security kontroluje cały ruch obsługiwany przez serwery i zapewnia wszechstronną ochronę przed infekcjami. Teraz udostępnia również szybkie, oparte na technologii Cloud funkcje, takie jak przesyłanie aktualizacji i ostrzeżenia o reputacji plików, przyspieszając przepływ informacji związanych z nowymi zagrożeniami do ostatecznych użytkowników urządzeń końcowych. Wbudowana ścisła integracja z serwerami SharePoint 2003/2007/2010 za pośrednictwem interfejsów AV firmy Microsoft.

program antywirusowy Avast Email Server Cloud

Avast! Email Server Security

Rozwiązanie oparte na technologi Cloud, polegające na przesyłaniu aktualizacji sygnatur wirusów do użytkownika w czasie rzeczywistym. avast! Email Server Security, oferuje teraz nie tylko rzetelną ochronę firmowych skrzynek pocztowych (włącznie z Microsoft Exchange Server), ale dodatkowo aktualniejsze niż kiedykolwiek zabezpieczenia oraz ochronę danych nawet przed nowymi zagrożeniami związanymi z lukami w zabezpieczeniach. Dodatkowo umożliwiamy zakup oddzielnej licencji do zabezpieczenia serwera, co zapewnia jeszcze większą elastyczność. Blokuje załączniki na podstawie rozszerzeń plików. Umożliwia ścisłą integrację z serwerem Exchange.