Wsparcie techniczne

 • Usługę asysty i pomocy technicznej dla programów antywirusowych z rodziny Avast oferujemy jedynie dla produktów zakupionych w naszym kanale dystrybucyjnym, bezpośrednio w firmie Lan Projekt sp z o.o., poprzez tę stronę lub u naszych partnerów.
  Wynika to przyczyn technicznych, z braku możliwości weryfikacji Państwa licencji. Producent antywirusa Avast nie daje uprawnień do wglądu w licencje zakupione u innego partnera!
 • Pozostałych klientów zapraszamy do skorzystania z centrum pomocy producenta oprogramowania.
  Firma Avast Software a.s. na swojej stronie internetowej zgromadziła odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczace programów antywirusowych Avast. Na tejże stronie znajduje się także forum użytkowników, gdzie można zadać pytanie na nurtujący Państwa problem.
  Z producentem oprogramowania można też kontaktować się telefonicznie na numer +420 274 005 777 w Republice Czeskiej.

Uwagi dla kupujących licencję do programu antywirusowego avast! przez Internet

 • Firma Lan Projekt sp z o.o. nie ma możliwości wystawienia faktury dla klientów, którzy zdecydowali się zakupić licencję do programu avast! u innych dystrybutorów i zapłacili z wykorzystaniem karty płatniczej. W tej sprawie prosimy o kontakt z producentem antywirusa avast! poprzez stronę pomocy bądź na numer +420 274 005 777 w Republice Czeskiej.
 • Jeśli chciałbys otrzymać ponownie plik z zakupionym kluczem licencji, to można go uzyskać poprzez tę stonę. W tym celu trzeba podać adres e-mail, który został zarejestrowany przy zakupie licencji.
  Klientów, którzy zakupili program poprzez stronę www.avast.net.pl prosimy o wysłanie e-maila na adres: biuro(at)lanprojekt.com.pl

Producent opublikował i udostepnił na swojej stronie internetowej narzędzie do odinstalowania programu avast, które można pobrać bezpłatnie tutaj